Sõidukite poleerimine

01

Auto poleerimine pakub sõiduki värvkattele tõhusat kaitset

Auto poleerimise eesmärgiks on taastada sõiduki värvipinna sära ja eemaldada selle pealispinnalt kerged kriimustused, peatada värvitooni pleekimisega kaasnev tuhmumine, oksüdatsioon ja muud defektid. Poleerimine parandab sõiduki üldist välimust ja aitab kaitsta selle värvkatet.

Auto poleerimise protsess

1. Puhastamine

• Auto poleerimine algab loomulikult põhjalikust pesust, et eemaldada selle pinnalt mustus, liiv, sool ja muud ained. See etapp on äärmiselt oluline, et vältida värvipinna täiendavat kahjustamist poleerimisprotsessi ajal.

2. Kontroll

• Järgneb sõiduki värvipinna hoolikas ülevaatus, et tuvastada meie tähelepanu vajavad kriimustused, tuhmumine või oksüdatsioon.

3. Ettevalmistus

• Poleerimisele kuuluva värvipinna puhastamiseks kasutame vajadusel spetsiaalset savi (clay bar), et eemaldada värvipinnalt peened osakesed ja jäägid, mida pesemisega eemaldada ei õnnestunud.

4. Poleerimine

• Poleerimiseks kasutame poleerimismasinat ja spetsiaalseid poleerimispastasid ja -aineid, mis aitavad värvkatte pealispinnalt eemaldada kerged kriimustused ning taastada värvipinna sära. Sõltuvalt auto seisukorrast võime kasutada ka erineva tugevusega poleerimisaineid.

5. Lõppviimistlus

• Pärast poleerimist kasutame särama löödud pinnakihi kaitseks spetsiaalset vaha, et anda värvile lisasära ja pakkuda kaitset ilmastiku ja mustuse eest.

6. Kontroll ja üleandmine:

• Poleerimise protsessi lõpus viime läbi kontrolli, et veenduda kõikide defektide kõrvaldamises ning auto välimuse olulises paranemises. Kui oleme töö tulemusega rahul, alles siis võtame teiega ühendust ning palume teil oma sõidukile järele tulla.

Mida Savecari poleerimise teenusest oodata?

1. Sära ja läige

• Teie auto värvipind muutub poleerimise tulemusel märgatavalt säravamaks ja läikivamaks.

2. Värviparandused

• Kerged kriimustused on eemaldatud ja värvi tuhmumine peatatud ning paranenud on ka auto üldine väljanägemine.

3. Kaitse

• Pärast poleerimist ja vahatamist on auto värv paremini kaitstud ilmastiku, UV-kiirguse ja mustuse eest.

 

Sõiduauto poleerimine

Kvaliteetne poleerimisteenus mitte ainult ei paranda auto välimust, vaid aitab ka pikendada värvkatte eluiga, säilitades sõiduki väärtust. Erinevate teenusepakkujate vahel valides on mõistlik partneriks valida usaldusväärne ettevõte, kes kasutab kvaliteetseid materjale ning omab pikaajalist kogemust poleerimisteenuse osutamisel.

Võtke meiega ühendust juba täna, broneerides aja hinnapäringuks või küsige lisateavet oma sõiduki poleerimise teenuse kohta.