Kerevenitus

01

Kerevenituse teenus on sõiduki esialgse kuju taastamise aluseks

Kas teie sõiduk on suurema õnnetuse tagajärjel kannatada saanud või on lihtsalt ajahambast puretud ja intensiivse kasutuse tõttu saanud olulisi kahjustusi? Ikka juhtub. Savecari kerevenituse teenus saab kindlasti abiks olla. Meie kogenud spetsialistid kasutavad tipptasemel oskusteaved, töövahendeid ja materjale, et taastada teie sõiduki kere originaalkuju. Ühtlasi hoolitseme selle eest, et teie auto mitte üksnes ei näe välja nagu uus, vaid ka toimib nagu uus.

Miks otsustada Savecari kerevenituse teenuse kasuks?

1. Professionaalsus

• Meie meeskond koosneb autokere taastamise ekspertidest, kellel on aastatepikkune kogemus ja pühendumus kompromissitu kvaliteedi saavutamisele. Me mõistame, kui oluline on teie sõiduki struktuuriline terviklikkus ja välimus. Töötame pingsalt selle nimel, et tagada parim võimalik tulemus.

2. Tänapäevased tehnoloogiad

• Kasutame kerevenituse protsessis kõige kaasaegsemaid seadmeid ja töövõtteid, mille tulemuseks on eelkõige täpsus ja efektiivsus teie sõiduki kere taastamisel. Savecari sõiduki kerevenituse teenus võimaldab meil taastada teie auto originaalkuju minimaalse aja ja vaevaga.

3. Täielik taastamine

• Meie kerevenituse teenus hõlmab teie sõiduki raami ja kere struktuurilise terviklikkuse taastamist, tagades, et teie sõiduk väljub meie töökoja väravast turvalisena, vastates kõikidele tootja poolt antud spetsifikatsioonidele.

4. Paindlikud lahendused

• Mõistame, et iga sõiduk ja kahjustus on unikaalne. Nii nagu muude teenuste puhul, pakume ka kerevenituse puhul paindlikke lahendusi, mis vastavad just teie sõiduki konkreetsetele vajadustele.

4. Kliendirahulolu ja lojaalsus

• Kogu tööprotsess ühe katuse all: Erinevalt mitmetest sõidukite keretaastamisteenust pakkuvatest ettevõtetest, kes toimivad pigem peatöövõtjatena, tellides tööprotsesse erinevatelt alltöövõtjatelt, viib Savecar kogu taastamisprotsessi läbi ühe katuse all.
Kommunikatsioon ja täielik ülevaade: Savecari puhul on heaks tavaks pakkuda nii tavaklientidele kui kindlustusfirmadele alati värsket ülevaadet tööde seisu kohta. Alates hinnapakkumise koostamisest kuni sõiduki lõpliku taastamise ja võtmete üleandmiseni sõiduki omanikule toimub Savecari puhul kogu protsess ühes kohas. Kindlustusfirma jaoks tähendab see arusaadavalt sõiduki taastamise kulude kokkuhoidu ning läbipaistvat tööprotsessi, mis aitab kaasa usaldusliku suhte kujunemisele kindlustuse ja tema klientide vahel.

5. Teenuse paindlikkus

Kohandatud lahendused: Savecar on valmis kindlustusfirmadele pakkuma paindlikke lahendusi, mis arvestavad maksimaalselt kindlustusfirma vajaduste ja nõudmistega. Muuhulgas puudutab see suurte kahjujuhtumite prioriteetset teenindust ent seda loomulikult kokkuleppel töös olevate sõidukite omanikega.

Ärge andke ei suurtel ega väikestel kahjustustel rikkuda teie sõiduki välimust ja kahandada selle väärtust. Usaldage oma auto Savecari kerevenituse professionaalide kätte, taastada oma auto esialgse ilu ja funktsionaalsuse. Võtke meiega ühendust juba täna, et broneerida aeg või küsige lisateavet meie kerevenituse teenuste kohta.