Mototehnika värvimine

01

Mototehnika ülevärvimise eripärad

Mototehnika, mille hulka peale mootorrataste kuuluvad ka mootorsaanid ja ATV-d, ülevärvimine erineb auto ülevärvimisest mitmel põhjusel. Eelkõige seisneb erinevus sõiduvahendi suuruse, detailide keerukuse ja värvimise puhul kasutatavate meetodite osas.

Mototehnika värvimise eripärad

1. Suurus ja ligipääsetavus

• Mototehnika on autodest tavaliselt väiksem, mis tähendab, et nende värvimiseks on tarvis teha rohkem detailset ettevalmistustööd. Lisaks võivad väiksemad pinnad olla raskesti ligipääsetavad ent kvaliteetse värvkatte kaitset vajavad need piirkonnad sageli kõige enam.

mototehnika värvimine
Turvapuuri värvimine
2. Demonteerimine

• Mototehnika värvimiseks on sageli vajalik rohkemate osade demonteerimine võrreldes autodega. See võimaldab kvaliteetsemat värvimist, kuna iga detaili saab eraldi töödelda.

3. Detailide keerukus
Kütusepaagi pahteldamine

• Mootorrattad ja muu mototehnika sisaldavad rohkem mehaanilisi osi ja keerukaid konstruktsioone, mis nõuavad tööde teostajalt lisaks värvimise oskusele ka põhjalikke teadmisi mototehnika anatoomiast.

4. Materjalid

• Mototehnika värvimisel tuleb arvestada erinevate materjalidega (metall, plastik, süsinikkiud jne), mis nõuvad erinevaid ettevalmistus- ja värvimismeetodeid.

Mototehnika ülevärvimine Savecaris

1. Konsultatsioon ja hinnapakkumine

• Mototehnika värvimine algab Savecaris sõbralikust arutelust teie soovide ja vajaduste väljaselgitamiseks. Selle tulemusel anneme detailse hinnangu töö ulatusele, maksumusele ja eeldatavale ajagraafikule.

2. Demonteerimine ja ettevalmistus
PPG värvid
PPG värvid

• Mototehnika värvimise ettevalmistus algab põhjalikust demonteerimisest, et eraldada värvimist vajavad detailid muudest osadest. Järgnevalt puhastame, lihvime ja krundime värvimisele minevad mototehnika kere detailid.

3. Värvimine

• Spetsiaalsete värvide ja värvimise metoodika kasutamine tagab teie sõiduriistale vastupidava ja kvaliteetse viimistluse. See võib hõlmata ka kohandatud värvilahendusi ja isikupärast disaini vastavalt teie soovidele.

4. Kuivatamine ja viimistlus

• Mototehnika värvimisele järgneb detailide kuivatamine praktiliselt tolmuvabas kuivatuskapis ning vajadusel lisaviimistlustööd nagu poleerimine ja kaitsekihtide pealekandmine.

5. Kokkupanek ja lõppkontroll

• Mototehnika hoolikale kokkupanekule järgneb Savecaris värvimisjärgne ülevaatus. Kui värvitöö vastab kliendi ootustele ja tehnika töötab laitmatult, oleme oma ülesande täitnud.

6. Üleandmine ja hooldusnõuanded

• Mototehnika üleandmise käigus anneme kliendile kaasa ka mõned hinnalised juhised, kuidas vastloodud värvipinda õigesti hooldada, et tagada selle pikaajaline säilimine ja kaitse.

Kui kirjeldatud mototehnika ülevärvimise protsessis on midagi sellist, mille usaldaksite Savecari meistrimeestele, soovitame teha seda võimalikult vara. Ainult nii saate olle kindlad, et pärast mototehnika värvimisjärgset kokkupanekut polt, mutter või seib üle või puudu ei jää.

Rooste eemaldamine on värvimisteenuse osa

Mis tahes sõiduki värvimisele eelneb meie puhul alati professionaalne rooste eemaldamine, mis tagab pealekantud värvi- ja lakikihtidele pika eluea ning suurepärase väljanägemise. Rooste on iga autoomaniku õudusunenägu, mis mitte ainult ei riku sõiduki välimust, vaid võib põhjustada ka tõsiseid struktuurseid kahjustusi.

Savecar pakub tõhusat lahendust rooste probleemidele, kasutades tänapäevaseid tehnoloogiaid ja tehnikaid rooste täielikuks eemaldamiseks ning korrosioonitõrve vahendite abil ka pikaajalist kaitset selle eest.

Kui teate kindlalt, et sõiduki tehniline osa funktsioneerib laitmatult ent auto väljanägemine pole päris see, siis võtke meiega julgelt ühendust juba täna, broneerides aja hinnapäringuks või küsige lisateavet sõiduki värvimise teenuse kohta.