Savecar

Meie lugu

Oleme oma ala professionaalid, kes on enam kui 20 aasta jooksul pühendunud sõidukite keretaastamise ja värvitööde kunstile. Alates meie asutamisest oleme kasvanud ettevõtteks, mis pakub täielikku spektrit auto taastamise teenuseid, alates väikestest kriimustustest kuni suurte keretöödeni.

Meie meeskond koosneb 8 andekast ja kogenud töötajast, kes jagavad tõelist kirge oma töö vastu. Usume, et iga sõiduk, mis meie käte vahelt läbi käib, on midagi enamat kui lihtsalt transpordivahend – see on eelkõige võimalus luua usalduslik side meie ja meie klientide vahele, mida oskame hoida ja hinnata. Meie eesmärgiks on mitte üksnes teie sõiduki taastamine, vaid ka hoolitsemine selle eest, et kogu protsess oleks teie jaoks võimalikult mugav ja stressivaba.

Savecari meeskond on pühendunud kvaliteedile ja täpsusele. Kasutame oma töös ainult kõige kvaliteetsemaid materjale ja tänapäevasemaid tehnoloogiaid, et tagada parim võimalik tulemus. Meie spetsialistid on läbinud põhjaliku väljaõppe ja omavad aastatepikkust kogemust, mis võimaldab meil lahendada mis tahes väljakutseid, mis tahes sõidukite puhul.

Oleme uhked pikaajaliste sõbrasuhete üle paljude klientidega, kes usaldavad meid oma sõidukite hooldamisel. Meie klienditeenindus on tipptasemel – alates esimesest konsultatsioonist kuni teie sõiduki üleandmiseni. Oleme teie jaoks alati olemas, et vastata kõikidele küsimustele ning pakkuda personaalset nõu.

Savecar meeskond 2024

 

Kui otsite partnerit, kes kohtleb teie sõidukit sama suure hoole ja tähelepanuga nagu teie ise, olete õiges kohas. Savecar on siin, et aidata teie sõidukil taas särada.

Täname, et valite meid oma sõiduki eest hoolitsemise partneriks.

Lugupidamisega

Erkki Vasar ja Ain Sikk
juhatuse liikmed

03

Saage tuttavaks

meie meeskond

Erkki Vasar
Erkki Vasar
Juhataja | Automaaler
Janar Kurka
Janar Kurka
Juhataja asetäitja | Automaaler
Karl Markkus Lehtla
Karl Markkus Lehtla
Autoremondi plekksepp
Rait Pääsuke
Rait Pääsuke
Autoremondi plekksepp
Ain Sikk
Ain Sikk
Juhataja | Autoremondi plekksepp
Andri Kink
Andri Kink
Kahjukäsitleja | Autoremondilukksepp