Sõiduautode värvimine

01

Sõiduautode värvimine on imelihtne

Sõidukite ja maasturite värvimine on keerukas protsess, mis nõuab suurt täpsust, vilunud kätt ja oskusteavet ning spetsiaalseid seadmeid. Imelihtne on autode ülevärvimine siis, kui usaldate oma sõiduki Savecari hoolde.

Teenus on mõeldud sõiduki välimuse uuendamiseks, laiaulatuslikult kahjustatud värvipinna taastamiseks ning vahel ka sõiduki värvuse täielikuks muutmiseks.

Sõidukite ülevärvimise teenuse etapid Savecaris

1. Konsultatsioon ja hinnang

• Kliendi soovid: Kõigepealt peame teiega nõu, et mõista teie vajadusi ja eelistusi värvimistöö tulemuse osas.
• Värvivalik: Järgnevalt valime värvitooni, pakkudes otsustamise lihtsustamiseks nii valmis värvikoode kui soovitud tooni saavutamiseks kohandatud segusid.
• Hinnang: Seejärel viime üheskoos läbi sõiduki ülevaatuse, et hinnata töö ulatust ning esitada detailne hinnapakkumine tööde maksumusele ja ajakavale.

Sõiduautode värvimine
Soovide kaardistamine
2. Ettevalmistus

• Puhastamine: Sõiduki ettevalmistus värvimiseks algab põhjalikust pesust, et eemaldada mustus, õli ja muu üleliigne.
• Demonteerimine: Järgnevalt eemaldame või maskeerime sõiduki osad, mis värvimist ei vaja nagu näiteks aknad, tuled, kroomitud iluliistud jne.
• Pinna ettevalmistus: Vajadusel parandame, pahteldame, lihvime ja krundime kahjustatud või roostetanud alad, et tagada laitmatult sile värvimise lõpptulemus.

 

Sõiduauto värvimine
Sõiduauto värvimine
3. Värvimine

• Kruntimine: Et tagada värvkatte maksimaalne nakkuvus sõiduki pinnaga ning kaitsta sõidukit rooste tekkimise eest, katame kogu värvitava pinna kruntvärviga.
• Värvikihtide pealekandmine: Tagamaks ühtlast ja kvaliteetset tulemust katame sõiduki mitme ühtlase värvikihiga, kasutades spetsiaalset värvipüstolit ja praktiliselt tolmuvaba värvikappi. Mitme värvikihi pealekandmine välistab ka värvi voolamisel tekkivad inetud tilgad, luues sõiduki pinnale tugeva ja vastupidava kaitsekihi.
• Läikekiht: Viimase etapina kanname värvi pinnale läikiva lakikihi, mis paitab nii sõiduki omaniku kui meie silma.

Sõiduautode värvimine mitte ainult ei paranda sõiduki välimust, vaid kaitsteb selle keret rooste ja kahjustuste eest. Kvaliteetne värvitöö võib suurendada sõiduki turuväärtust ja pikendada selle kasutusiga.

Rooste eemaldamine on värvimisteenuse osa

Mis tahes sõiduki värvimisele eelneb meie puhul alati professionaalne rooste eemaldamine, mis tagab pealekantud värvi- ja lakikihtidele pika eluea ning suurepärase väljanägemise. Rooste on iga autoomaniku õudusunenägu, mis mitte ainult ei riku sõiduki välimust, vaid võib põhjustada ka tõsiseid struktuurseid kahjustusi.

Savecar pakub tõhusat lahendust rooste probleemidele, kasutades tänapäevaseid tehnoloogiaid ja tehnikaid rooste täielikuks eemaldamiseks ning korrosioonitõrje vahendite abil ka pikaajalist kaitset selle eest.

Kui teate kindlalt, et sõiduki tehniline osa funktsioneerib laitmatult ent auto väljanägemine pole päris see, siis võtke meiega julgelt ühendust juba täna, broneerides aja hinnapäringuks või küsige lisateavet sõiduki värvimise teenuse kohta.

4. Kuivatamine ja viimistlus

• Kuivatamine: Värvitud sõiduk kuivatatakse kontrollitud keskkonnas, et tagada värvikihtide korralik kõvenemine.
• Kontroll ja viimistlus: Värvimistööde kvaliteedi kontrolli käigus soovime veenduda viimistlustööde laitmatus tulemuses. Kui me pole oma töö tulemusega rahul, ei jää me ootama, et klient sellele tähelepanu pööraks, vaid kõrvaldame puuduse omal algatusel, kaardistades võimalikud tekkepõhjused ning püüdes edaspidi sarnaseid vigu vältida.

5. Üleandmine

• Lõppkontroll: Enne sõiduki üleandmist viime koos kliendiga läbi lõpliku ülevaatuse, et veenduda töö vastavuses kliendi ootustele.
• Nõuanded hoolduseks: Kui klient on töö tulemusega rahul, anname omanikule kaasa mõned väärtuslikud nõuanded, kuidas uuendatud värvipinda hooldada, et tagada selle pikaajaline vastupidavus ja sära.

Sõidukite ja maasturite professionaalne värvimine mitte ainult ei paranda sõiduki välimust, vaid kaitsteb selle keret rooste ja kahjustuste eest. Kvaliteetne värvitöö võib suurendada sõiduki turuväärtust ja pikendada selle kasutusiga.

Sõiduki värvimine värvikambris