Velgede taastamine

01

Velgede taastamine on imelihtne

Savecar on ettevõte, mis pakub sõidukite hooldus- ja parandusteenuseid, sealhulgas velgede taastamist. Velgede taastamine on protsess, mille käigus taastatakse sõiduki velgede algne välimus ja funktsionaalsus.

See teenus on eriti kasulik juhtudel, kui veljed on saanud kahjustusi nagu kriimustused, mõlgid või korrosioon. Savecari velgede taastamise teenus hõlmab mitmeid etappe, et tagada parim tulemus ja teie rahulolu.

Kuidas toimub velgede taastamise protsess Savecaris?

1. Hindamine ja diagnostika

• Esimene samm on velgede seisukorra hindamine. See hõlmab kahjustuste ulatuse kindlakstegemist ja velgede taastamiseks vajalike meetmete määramist.

2. Puhastamine

• Puhastame veljed põhjalikult, eemaldades mustuse, rasva ja muu prahi. See loob eeldused, et järgnevad velgede taastamisetapid saavutavad laitmatu tulemuse.

3. Kahjustuste parandamine

• Sõltuvalt kahjustuse tüübist kasutame velgede taastamisel väga erinevaid tehnikaid. Nii kasutame velgede kriimustuste ja mõlkide korral kahjustatud pindade täitmist ja lihvimist. Kui velg on deformeerunud, kasutame selle esialgse kuju taastamisel spetsiaalseid tööriistu ja metoodikat.

4. Lihvimine ja poleerimine

• Pärast velgede kahjustuste parandamist lihvime velje pinna siledaks ja poleerime, et luua eeldused velgede taastamise järgmiseks etapiks, milleks on värvimine ja lõppviimistlus.

5. Värvimine ja viimistlus

• Sõltuvalt kliendi soovist ja algsest välimusest võime teile soovitada veljed üle värvida. Kasutatakse selleks spetsiaalseid veljevärve, mis tagavad vastupidavuse ja laitmatu väljanägemise pikkadeks aastateks. Viimistlusprotsess võib hõlmata ka kaitsekihi pealekandmist, mis aitab veelgi enam kaitsta velgi edasiste kahjustuste eest.

6. Kontroll ja kvaliteedi tagamine

• Pärast taastamistöid kontrollime oma töö tulemust hoolikalt, et veenduda velgede taastamise laitmatus kvaliteedis. Nii saame tagada, et teie sõiduki veljed näevad välja nagu uued ning on turvalised kasutamiseks.

Savecari velgede taastamise teenus pakub sõidukijuhtidele võimalust taastada oma sõiduki esteetiline välimus ning säilitada selle väärtus. Kui oma sõiduki velgede väljanägemine ja kvaliteet teeb teile muret, siis võtke meiega ühendust juba täna, et broneerida aeg või saada lisateavet meie velgede taastamise teenuste kohta.