Veoautode värvimine

01

Veoautode värvimise protsess Savecaris

Veoautode värvimine erineb sõidu- ja mototehnika värvimisest mitmel viisil, sealhulgas töö ulatuse, vajalike materjalide ning kasutatavate tehnikate keerukuse osas.

Veoautode värvimise eripärad

1. Suurus ja pindala

• Veoautode värvimise puhul on tegemist märkimisväärselt suuremate materjalide koguse ja töömahtudega kui enamiku sõiduautode või mootorrataste puhul. Samuti eeldab veoautode värvimise protsess tavalisest ruumikamate värvikambrite ja spetsiifilisemate töövahendite olemasolu.

2. Ettevalmistus

• Vaatamata suuremale mahule sarnanevad veoautode värvimise ettevalmistustööd väiksemate sõidukite omale, hõlmates pindade puhastamist, lihvimist ja kruntimist.

3. Värvimine

• Veoautode värvimisel kasutatakse sageli spetsiaalseid tööstuslikke värve ja kaitsevahasid, mis kestavad ka tavalisest raskemates töötingimustes ja ilmastikuoludes.

4. Kohandamine

• Kuna tegemist on tööautodega, siis sageli hõlmab veoautode värvimine ka ettevõtte tunnusgraafika ja logode taastamist värvkattel. Koostöös partnerfirmadega olema valmis ka selle töö enda kanda võtma, saadate meile professionaalselt teostatud kujundusfaili koos Pantone värvikaardiga.

Veoautode värvimine
Viljandi haigla veauto värvimine

Veoautode värvimise protsessi kirjeldus

1. Konsultatsioon ja hinnang

• Veoauto värvimine algab kliendi soovide ärakuulamisest, millele järgneb sõiduki ülevaatus detailse hinnapakkumise koostamisega, mis sisaldab töö ulatuse, maksumuse ja eeldatava tööde teostamise ajagraafiku fikseerimist.

2. Demonteerimine ja ettevalmistus

• Järgnevalt eemaldame või katame värvimisele mittekuuluvad osad. Seejärel toimub veoauto värvitavate pindade põhjalik puhastamine, rooste eemaldamine, lihvimine ja kruntimine, et tagada värvimiseks vajalik sile aluspind.

3. Värvimine

• Veoauto värvimine toimub spetsiaalses värvimiskambris, mille käigus kasutame kvaliteetseid spetsiaalvärve ja kattematerjale. Töö hõlmab sageli mitme värvikihi pealekandmist, sisaldades krunt- ja põhivärvi ning kaitselakki.

4. Demonteerimine ja ettevalmistus

• Pärast värvimist tagame veoauto kerele rahuliku kuivamisprotsessi termoreguleeritavas ning tolmuvabas värvikambris, et tagada värvikihtide astmeline kõvenemine.

5. Viimistlus ja kontroll:

• Järgneb veoauto värvitud pinna poleerimine ja põhjalik lõppkontroll, et tagada töö kvaliteedi vastavus kliendi tellimusele.

6. Detailid ja graafika

• Koostöös partnerfirmaga lisame veoautole teie ettevõtte tunnusgraafika, mis nõuab erilist täpsust ja vilunud kätt.

7. Üleandmine

• Veoauto anname teile üle koos juhistega värvipinna hooldamiseks ja kaitsmiseks.

Veoautode värvimine on keerukas protsess, mis nõuab spetsialiseeritud oskusi, seadmeid ja töökeskkonda. Kvaliteetne värvitöö mitte ainult ei paranda sõiduki välimust, vaid aitab kaitsta seda korrosiooni ja kulumise eest, pikendades seeläbi selle kasutusiga.

Rooste eemaldamine on värvimisteenuse osa

Mis tahes sõiduki värvimisele eelneb meie puhul alati professionaalne rooste eemaldamine, mis tagab pealekantud värvi- ja lakikihtidele pika eluea ning suurepärase väljanägemise. Rooste on iga autoomaniku õudusunenägu, mis mitte ainult ei riku sõiduki välimust, vaid võib põhjustada ka tõsiseid struktuurseid kahjustusi.

Savecar pakub tõhusat lahendust rooste probleemidele, kasutades tänapäevaseid tehnoloogiaid ja tehnikaid rooste täielikuks eemaldamiseks ning korrosioonitõrje vahendite abil ka pikaajalist kaitset selle eest.

Võtke meiega ühendust juba täna, broneerides aja hinnapäringuks või küsige lisateavet oma ettevõtte või kindlustuspartneri veoauto värvimise teenuse kohta.